Skip to content

Filmy reklamowe Gdańsk

Spoty reklamowe, które zapadają w pamięć

Filmy reklamowe Gdańsk

Chcesz zwiększyć rozpoznawalność firmy i wyróżnić się na tle konkurencji? Nasza firma jest w stanie zapewnić Ci materiały promocyjne, które zarówno przyciągną uwagę klientów, jak i zapadną w pamięć i pozwolą na budowanie unikalnego wizerunku. W końcu najważniejsze jest pierwsze wrażenie, prawda? Zadbaj przede wszystkim o dobre filmy reklamowe. Gdańsk jest miastem, w którym Ci pomożemy.

Filmy reklamowe w Gdańsku z Highstory. Wyprodukujemy dla Ciebie:

Spoty reklamowe w Gdańsku

Spoty reklamowe to krótkie, trwające ok. 30 sekund filmy reklamowe, które przedstawią Twój produkt, markę i usługę. Staramy się wydobyć to, co dla Twojej działalności najważniejsze i zawrzeć to w krótkim filmie. Ta nowoczesna wizytówka na pewno dobrze wpłynie na wizerunek działalności. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz.

Teledyski w Gdańsku

Obraz połączony z muzyką pozytywnie wpływa na odbiór. Ludzie chętniej zobaczą film, któremu towarzyszy oprawa dźwiękowa. Niezależnie od tego, czy teledysk ma promować Twoją twórczość czy działalność. Z Highstory możesz mieć pewność, że obraz będzie na najwyższym poziomie.

Animacje 2D w Gdańsku

Animacje 2D to kolejny sposób na efektowną wizytówkę. Za pomocą animacji w przystępnej formie możesz przedstawić najważniejsze funkcje Twojego produktu oraz to, na czym polega Twoja działalność. Przejrzysty przekaz, pobudzający wyobraźnię klientów zaprocentuje większą liczbą zleceń. To dobry sposób na pokazanie w „pigułce” tego, czym się zajmujesz.

Ujęcia z drona w Gdańsku

Ujęcia z drona — o tym, że trójmiasto to idealne miejsce na stworzenie efektownego filmu nie trzeba nikogo przekonywać. To właśnie tutaj możemy nakręcić robiące wrażenie ujęcia z drona. Gdańsk, jako miasto portowe idealnie się do tego nadaje. Ujęcia wybrzeża kręcone z perspektywy lotu ptaka zrobią wrażenia na każdym. Spraw, by były tłem dla reklamy Twojej firmy.

Live Stream z Gdańska

Live Stream, czyli transmitowanie wideo w czasie rzeczywistym pozwala na przeprowadzanie szkoleń, emitowanie relacji z miejsca wydarzeń eventów, organizowanie konferencji, webinarów i relacjonowania koncertów. To najlepszy sposób, by na odległość wejść w interakcję z potencjalnymi klientami.

Skontaktuj się z nami

Filmy reklamowe Gdańsk z Highstory w 4 krokach

Highstory studio to nie tylko produkcja filmowa. Gdańsk widziany z perspektywy naszych obiektywów pozwoli Ci to zobaczyć. W naszym wydaniu pasja łączy się z dokładnością, dlatego etap produkcji dzielimy na kilka kroków:

01

Koncpecja

Wspólne opracowanie pomysłu na materiał filmowy. Nie ważne, czy to spot reklamowy, Live Stream czy animacja 2D. Pomysł jest kluczowy, to od niego wszystko się zaczyna. Możemy wymyślić go wspólnie.

02

Nagrania

Po ustaleniu konceptu zabieramy się do pracy, która polega na rejestracji wyjątkowych ujęć, działających na rzecz Twojego biznesu. W naszym asortymencie znajdują się zarówno profesjonalne kamery, jak i zaawansowany technologicznie dron. Gdańsk jest miejscem, którego potencjał wizualny potrafimy wykorzystać w sposób, który będzie służył Twojej firmie.

03

Postprodukcja

To istotny element w procesie tworzenia filmów reklamowych. Polega na montażu, dobraniu odpowiedniego kolorytu, usunięciu niepotrzebnych scen i wyeksponowaniu tego, co najważniejsze. To właśnie w tym etapie dodamy do Twojej reklamy filtry, efekty oraz — jeśli jest taka potrzeba — napisy.

04

Wynik

To ostatni etap, w którym konfrontujemy oczekiwania z efektem pracy. Staramy się, by rezultat spełnił wszystkie Twoje wymogi i sprawił wrażenie na potencjalnych klientach.

Highstory studio pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Unikalny spot reklamowy, animacja 2D czy zapadający w pamięć videoklip przyczyni się nie tylko do pozyskania nowych klientów, ale i pomoże w budowie solidnego wizerunku. Skontaktuj się z nami!