Skip to content

Muzyka i teledyski

czyli coś, co kręci Twoich fanów

Teledyski, które wzmacniają przekaz

Tworzysz muzykę? Połączenie dźwięku i obrazu to najskuteczniejszy sposób na promowanie własnej twórczości. Przy odpowiedniej realizacji, powstanie z tego kompletny materiał, który trafi do szerszego grona odbiorców.

Niezależnie od rodzaju czy gatunku muzycznego, w Highstory Studio stworzymy wyjątkową historię w jakości HighQuality. Klip dostosujemy do nastroju, który dominuje w Twoim utworze. Weźmiemy też pod uwagę gatunek muzyczny. Ostatecznie inny będzie teledysk hip hopowy, inny rockowy i jeszcze inny w klimacie psytrance.

Przykładowe relizacje

Facebook, YouTube, Twitter, TikTok, Twitch, Instagram, a może LinkedIn? Wszystkie te serwisy dają taką możliwość. My wiemy, jak korzystać z tej funkcji i tę wiedzę Ci przekażemy. Co więcej, damy też kilka najważniejszych wskazówek w zakresie tego, jak prowadzić live stream. Na dokładkę opowiemy o dodatkowych funkcjach, które urozmaicą taką transmisję.

Keatsu - Serce

Roman - Into Shadow

Leon - Naklejka

Tomasin - Mój projekt

Wspólnie nakręcimy dobry klip

Teledyski muzyczne podbijają serca fanów

Produkcje filmowe muszą mieć “to coś”, co chwyta za serce i powoduje, że narody klękają. Tym “czymś” jest umiejętne pokazywanie emocji, operowanie światłem i takie przedstawienie scenariusza, które z miejsca rozkocha w sobie Twoich klientów. Od fascynacji do sprzedaży prowadzi już prosta droga. Wspólnie wypracujemy takie produkcje reklamowe, które zostaną w pamięć widzów na długo.

Jakie teledyski kręcimy?

W Highstory kręcimy teledyski hip hopowe, rockowe, popowe i wiele innych. Dysponujemy doświadczeniem w rozmaitych realizacjach. Każdy gatunek. Każde przeznaczenie. Pokażemy emocje, nakręcimy rozrywkowy klip, wzmocnimy przekaz tekstu. Do każdego teledysku podchodzimy indywidualnie. Zawsze.