Skip to content

LIVE STREAM

Transmisje online dla waszych klientów

Co to jest live stream?

Czym jest live stream? To po prostu transmitowanie wideo na żywo. Czyli coraz powszechniejsza forma prowadzenia marketingu treści. Przemawia za tym prosty fakt. Coraz więcej portali społecznościowych daje taką możliwość. Stream live daje też znacząco większe zasięgi od tradycyjnych postów czy opublikowanych filmów.

live stream oferta

Do czego przyda Ci się live streaming?

LIVE STREAM

Szkolenia i Webinary

Zaoszczędzisz na wynajmie sali. Wszystkie szkolenia poprowadzisz online.

LIVE STREAM

Koncerty

Niezależnie od miejsca, dzięki relacji live dotrzesz do większej liczby widzów

LIVE STREAM

Konferencje

Przenieś organizację konferencji do Internetu. Ułatwisz dostęp dla znacznie większej liczby uczestników.

LIVE STREAM

Eventy

Organizujesz ciekawe wydarzenie? Relacja na żywo to znacznie większe zasięgi i większa grupa odbiorców.

O tyle wzrosła średnia liczba uczestników live streamu na Facebooku od stycznia do marca 2020 roku. Oznacza to dynamiczny przyrost użytkowników, którzy oglądają transmisję na żywo. Wśród nich są Twoi Klienci

Relacja Live na serwisach społecznościowych

Facebook, YouTube, Twitter, TikTok, Twitch, Instagram, a może LinkedIn? Wszystkie te serwisy dają możliwość relacji na żywo. My wiemy, jak korzystać z tej funkcji i tę wiedzę wykorzystamy. Co więcej, damy też kilka najważniejszych wskazówek w zakresie tego, jak prowadzić live stream. Na dokładkę opowiemy o dodatkowych funkcjach, które urozmaicą taką transmisję. Poniżej nasze wybrane realizacje.

POMOŻEMY CI W STREAMINGU

Podpowiemy, jak skonfigurować transmisję na żywo. Budowanie świadomości marki, sprzedaż czy edukowanie? Niezależnie od celu, jaki chcesz osiągnąć, pokażemy Ci, jak to zrobić w skuteczny sposób.

LIVE STREAM

cztery KAMERY

Nadawaj na żywo, gdziekolwiek jesteś. Pokażemy Ci, jak skonfigurować live stream przy użyciu maksymalnie 4 kamer. Urozmaici to każdą relację live i pozwoli uchwydzić każdy szczegół.

LIVE STREAM

ROZDZIELCZOŚĆ 1080p

Jakość ma znaczenie. Postaw na wysoką rozdzielczość transmisji. Dzięki temu obraz będzie wyraźny, co zachęci odbiorców do oglądania.

LIVE STREAM

własne logo

Nadawaj na żywo, zyskuj zasięgi i pokazuj odbiorcom swoje logo. Umieścić je podczas transmisji. Zyskasz pewność, że o Twojej marce dowie się więcej osób.

LIVE STREAM

archiwizcja

Wykorzystaj transmisję na żywo w innych kanałach. Zapiszemy live stream na swoim dysku. Dzięki temu wrzucisz je na inny serwis i zyskasz dodatkowe zasięgi.

Wykorzystaj moc live streamingu. Pokażemy Ci, jak.