Skip to content

LIVE STREAM

Transmisje online dla waszych klientów

Co to jest live stream?

Czym jest live stream? To po prostu transmitowanie wideo na żywo. Czyli coraz powszechniejsza forma prowadzenia marketingu treści. Przemawia za tym prosty fakt. Coraz więcej portali społecznościowych daje taką możliwość. Stream live daje też znacząco większe zasięgi od tradycyjnych postów czy opublikowanych filmów.

Do czego przyda Ci się live streaming?

Szkolenia

zaoszczędzisz na wynajmie sali. Wszystkie szkolenia poprowadzisz online.

Eventy

organizujesz ciekawe wydarzenie? Relacja na żywo to znacznie większe zasięgi i większa grupa odbiorców.

Koncerty

niezależnie od miejsca (sala koncertowa czy tylko w Internecie), dzięki relacji live dotrzesz do większej liczby widzów

Konferencje

przenieś organizację konferencji do Internetu. Ułatwisz dostęp dla znacznie większej liczby uczestników.

Lead magnet

zorganizuj bezpłatny webinar, pozyskaj maile uczestników i podkręć swoją sprzedaż.

live stream oferta
O tyle wzrosła średnia liczba uczestników live streamu na Facebooku od stycznia do marca 2020 roku. Oznacza to dynamiczny przyrost użytkowników, którzy oglądają transmisję na żywo. Wśród nich są Twoi Klienci

Relacja Live na serwisach społecznościowych

Facebook, YouTube, Twitter, TikTok, Twitch, Instagram, a może LinkedIn? Wszystkie te serwisy dają taką możliwość. My wiemy, jak korzystać z tej funkcji i tę wiedzę Ci przekażemy. Co więcej, damy też kilka najważniejszych wskazówek w zakresie tego, jak prowadzić live stream. Na dokładkę opowiemy o dodatkowych funkcjach, które urozmaicą taką transmisję.

Rozdanie nagród

We provide a wide array of software design and development servicesLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi tincidunt velit mi, et cursus

Rozdanie nagród

We provide a wide array of software design and development servicesLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi tincidunt velit mi, et cursus

POMOŻEMY CI W STREAMINGU

Podpowiemy, jak skonfigurować transmisję na żywo. Budowanie świadomości marki, sprzedaż czy edukowanie? Niezależnie od celu, jaki chcesz osiągnąć, pokażemy Ci, jak to zrobić w skuteczny sposób.

MAX. 4 KAMERY

Nadawaj na żywo, gdziekolwiek jesteś. Pokażemy Ci, jak skonfigurować live stream przy użyciu maksymalnie 4 kamer. Urozmaici to każdą relację live.

ROZDZIELCZOŚĆ 1080p

Jakość ma znaczenie. Postaw na wysoką rozdzielczość transmisji. Dzięki temu obraz będzie wyraźny, co zachęci odbiorców do oglądania.

własne logo

Nadawaj na żywo, zyskuj zasięgi i pokazuj odbiorcom swoje logo. Pokażemy Ci, jak je umieścić w transmisji. Zyskasz pewność, że o Twojej marce dowie się więcej osób.

archiwizcja

Wykorzystaj transmisję na żywo w innych kanałach. Zapiszemy live stream na swoim dysku. Dzięki temu wrzucisz je na inny serwis i zyskasz dodatkowe zasięgi.

Wykorzystaj moc live streamingu. Pokażemy Ci, jak.